fidecongress2011.pl

Instalacje gazowe Olsztyn

Interesuje cię firma, która proponuje wysokiej jakości instalacje gazowe w Olsztynie? Propozycja Sieci AG Centrum wpisze się w twoje wymagania oraz oczekiwania. Można się z nią zapoznać na stronie http://www.agcentrum.pl/olsztyn. Fachowcy przedsiębiorstw nie tylko montują instalacje gazowe, ale także przeprowadzają ich serwisy. Warto podkreślić, że bogaty wachlarz usług oferowanych przez Sieć uwzględnia między innymi regulacje na hamowniach podwoziowych, pomiary mocy 2WD, 4WD oraz chiptuning. Pracownicy Przedsiębiorstwa zajmują się wyłączaniem filtrów DPF i FAP. Nowością w ofercie AG centrum są usługi z zakresu wulkanizacji. Firma daje możliwość przechowania opon, a także zajmuje się diagnostyką oraz serwisem bieżącym, chodzi między innymi o wymianę oleju, wymianę klocków, wymianę zawieszenia.

Co warto wiedzieć o Sieci Ekspert?

Sieć Ekspert LPG obejmuje warsztaty samochodowe, które są odrębnymi podmiotami gospodarczymi. Warto podkreślić, że każdy klient warsztatu Ekspert LPG może liczyć na wskazówkę, która instalacja gazowa będzie w przypadku jego egzemplarza najbardziej odpowiednia i najlepiej się sprawdzi. Klient może zdecydować się między innymi na instalację:

  1. Compact,
  2. BLUE BOX,
  3. ZENIT PRO,
  4. ZENIT PRO OBD,
  5. ZENIT PRO DIRECT,
  6. ZENIT PRO DIESEL.

Warto podkreślić, że klienci warsztatów, nad którym patronat sprawuje Auto Gaz Centrum, otrzymują ogólnopolskie karty gwarancyjne, które zapewniają bezpieczeństwo nawet w odległych podróżach. Najwyższa jakość usług wynika przede wszystkim z wieloletniego, bogatego doświadczenia w branży.

Samochodowe instalacje gazowe

  • Auto-Gaz Centrum jest producentem i dystrybutorem instalacji gazowych przeznaczonych do montaży w samochodach.

Auto-Gaz Centrum
Chorzowska 11a
26-600 Radom
tel. (48) 322 27 20

Zobacz także:

Spójrz na świat z innej perspektywy

Spójrz na świat z innej perspektywy