fidecongress2011.pl

PCC-Cert - certyfikacja systemów zarządzania

PCC-Cert to firma, która działa na rynku z powodzeniem od 2001 roku. Zakres jej działalności uwzględnia przede wszystkim certyfikację systemów zarządzania, ale także działalność na rzecz jakości szeroko ujętej, a także doskonalenia. Przedsiębiorstwo chętnie stawia na naukę, sponsorując konferencje oraz publikacje przygotowywane przez studentów i pracowników uczelni wyższych. Warto wspomnieć, że podwykonawcy firmy działają we Włoszech, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie oraz Macedonii.

PCC-Cert – usługi najwyższej jakości

Pozycja firmy na rynku zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest z pewnością zastosowanie i certyfikacja systemów zarządzania. Nie ma wątpliwości, że z roku na rok coraz więcej przedsiębiorstw otrzymuje certyfikat. Podkreślenia wymaga fakt, że dzięki certyfikacji systemów zarządzania zapewnia się przede wszystkim poprawę wiarygodności i wizerunku firmy. Po otrzymaniu certyfikatu firmą można zarządzać spójnie i logicznie.

Klient, który decyduje się na współpracę z PCC-Cert po zaprezentowaniu propozycji na certyfikację zawiera z przedsiębiorstwem umowę. Następnie odpowiednie dokumenty muszą zostać przejrzane. Odbywa się audyt, po którym przyznawany jest certyfikat. Wdrożenie ISO wymaga wyłożenia określonej sumy pieniędzy, jednak jest to doskonałą inwestycja. Czas trwania procedury certyfikacji ISO zależy głównie od tego, jakie standardy mają być wdrożone. Zakres działalności firmy PCC-Cert uwzględnia nie tylko wdrażanie systemów ISO, ale także baczenie, by były one właściwie stosowane i nadzorowane.


PCC-Cert Sp. z o.o. Sp. K.
Dębowa 14
55-040 Bielany Wrocławskie
tel. 570 725 574

Zobacz także:

Frezowanie CNC - Białystok

Frezowanie CNC - Białystok

Imprezy pracownicze - Warszawa

Imprezy pracownicze - Warszawa

APStudio - plisy okienne na wymiar

APStudio - plisy okienne na wymiar

Tłumacz przysięgły – odkrywamy tajemnice zawodu

Tłumacz przysięgły – odkrywamy tajemnice zawodu

Kasetony LED

Kasetony LED