fidecongress2011.pl

Wynajem autokarów Wrocław i okolice

WROCEK – TRAVEL proponuje:

  • szkołom,
  • firmom,
  • instytucjom,
  • osobom prywatnym,
  • organizacjom szkoleniowym

i wielu innym klientom ofertę usługową, polegającą na przewozie grup od 8 do 55 osób autokarem lub busem. Niezależnie od potrzeb zleceniodawcy, firma z Wrocławia postara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zaproponuje ciekawą propozycję współpracy, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Autokary na wyposażeniu WROCEK – TRAVEL są w pełni zaopatrzone w różne dogodności, jak: klimatyzacja, regulowane fotele, barek z napojami, które znacznie poprawiają komfort podróżowania.

Oferta przejazdu autokarem dla mieszkańców Wrocławia

Z oferty usługowej polegającej na możliwości wynajęcia autokaru wraz z kierowcą, korzystają nie tylko mieszkańcy Wrocławia, ale również okolicznych miejscowości. Liczne rekomendacje osób prywatnych i firm pokazują wysoką jakość usług przewoźnika. Oprócz tego należy wspomnieć o nowoczesnych i bezpiecznych autokarach oraz minibusach na wyposażeniu floty. To dzięki nim jazda jest komfortowa i szybka. Wszystko po to, aby zapewniać konkurencyjne ceny.

Flota WROCEK – TRAVEL

Pod wynajem klientów znajduje się nowoczesny i przestronny autokar EOS COACH 90 L, klimatyzowany autobus OTOKAR NAVIGO oraz przystosowany do przewozu 8 osób Minibus Volkswagen LT 35. Każdy z nich jest skrupulatnie sprawdzany przed wyjazdem na krótszą czy dłuższą trasę, co znacznie podnosi bezpieczeństwo podróżujących oraz zmniejsza ryzyko awarii. Pragniemy zaprosić każdego, kto jest zainteresowany ofertą do wejścia na stronę online wrocektravel.pl, dzięki której można dowiedzieć się o cenniku, wyposażeniu busów i szeregu innych informacji.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

Zobacz także:

Wynajem samochodów Łódź

Wynajem samochodów Łódź

Naprawa tylnej belki Renault Kangoo

Naprawa tylnej belki Renault Kangoo

Nowoczesne i niebanalne rozwiązania

Nowoczesne i niebanalne rozwiązania